Witamy w sklepie internetowym jardex.com.pl firmy JARDEX USŁUGI HANDEL IMPORT EKSPORT JACEK RADECKI. 

 

Od 1998 roku projektujmy oraz produkujemy bogaty asortyment mebli, krzeseł, stołów i materacy. Oferujemy także bardzo duży asortyment tkanin obiciowych, wśród których każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla współpracujących z nami firm oraz osób prywatnych oferujemy także pełen zakres materiałów tapicerskich jak chociażby kleje, pianki oraz inne niezbędne materiały do samodzielnego przygotowywania mebli.

 

Bardzo nowoczesna, w pełni automatyczna linia produkcyjna ma bezpośredni wpływ na wydajność naszej produkcji, a przede wszystkim na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów. Wysoka jakość, krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny i dobre, negocjowalne warunki współpracy z nami sprawiają że współprace z nami podjęło kilkuset odbiorców z całej Polski, a także klienci i kontrahenci z Unii Europejskiej.

 

Wszystkich poszukujących wysokiej jakości krzeseł, stołów, materacy oraz tkanin obiciowych serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego klientów gdzie znajdą optymalne produkty, przystosowane do wymagań i gustów nawet najbardziej wybrednych klientów.

 

Firmy meblarskie oraz handlowe z Polski oraz z zagranicy szukające solidnego partnera do współpracy w ramach oferowanych przez nas produktów zapraszamy do kontaktu celem omówienia indywidualnych warunków współpracy określających zakres produkcji, warunki cenowe oraz terminy realizacji.

 

Naszym niewątpliwym atutem jest bardzo dogodne położenie geograficzne. Nasza firma znajduje się:
4 km od autostrady A1
4 km od drogi krajowej 81 (Skoczów-Katowice)
27 km od autostrady A4
35 km od granicy państwa z Czechami

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy i już dziś prosimy o kontakt z nami: t. +48 32 435 81 41 lub email biuro@jardex.com.pl