Kreda krawiecka

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry
Kreda krawiecka biała op....
search

Kreda krawiecka biała op. 100 szt

Cena 97,00 zł
Zobacz Produkt
Kreda krawiecka różowa op....
search

Kreda krawiecka różowa op. 100 szt

Cena 97,00 zł
Zobacz Produkt
Kreda krawiecka niebieska...
search

Kreda krawiecka niebieska op. 100 szt

Cena 97,00 zł
Zobacz Produkt

Kreda krawiecka

W Twojej głowie pojawił się pomysł na ciekawy projekt krawiecki? W takim przypadku niezbędne będą dodatkowe akcesoria i narzędzia, które posłużą do oznaczenia tkaniny i wdrożenia Twoich kreatywnych pomysłów w życie. Sprawdź, jakie produkty dostępne są w sklepie internetowym Jardex i skutecznie ulepsz swoją pracę.

Kreda krawiecka – niezbędnik w Twojej szwalni

Kreda krawiecka to narzędzie, które jest bardzo pomocne w procesie szycia. Produkt ten pozwoli Ci precyzyjnie oznaczyć miejsce cięcia, szwu i innych elementów, dzięki czemu szyta odzież lub akcesoria będą estetyczne, a ich wygląd końcowy spełni wszelkie oczekiwania. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kred krawieckich, w tym w aplikatorach oraz w pisakach, co umożliwia dokładne i wygodne oznaczanie tkanin. Kreda krawiecka jest szczególnie przydatna w przypadku projektowania i szycia ubrań, firan, zasłon czy innych elementów dekoracyjnych. Dzięki jej użyciu można osiągnąć profesjonalny i estetyczny wygląd końcowy projektu, a także znacznie usprawnić i przyspieszyć proces szycia. Warto podkreślić, że kreda krawiecka jest narzędziem uniwersalnym i może być stosowana na różnych materiałach m.in.: tkaniny bawełniane, jedwab, welur czy skóra.

Kreda krawiecka w różnych wariantach dla lepszej wyrazistości

Kolor kredy krawieckiej ma znaczenie – szczególnie kiedy chcesz, by Twoje oznaczenia na tkaninie były czytelne. Biały kolor kredy krawieckiej sprawdzi się na ciemnych materiałach, ale mogą zlewać się z tłem, kiedy nałożone zostaną na jaśniejsze tkaniny. Tak samo jest w przypadku pisaków do tkaniny. Niezależnie, więc czy sięgasz po kredę krawiecką w aplikatorze, czy pisak do tkaniny niezmywalny, zwróć uwagę na dostępne kolory.

Kreda krawiecka oferuje o wiele więcej; przede wszystkim ułatwia proces produkcji W zależności od indywidualnych preferencji użytkownika, kolor kredy krawieckiej może być również wybierany w celu kojarzenia z konkretnym etapem projektu lub jako sposób na wyróżnienie ważnych elementów.

Kredy krawieckie i pisaki do tkanin w sklepie Jardex

naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie wiele produktów stworzonych po to, by codzienne szycie i wykrawanie tkanin było sprawne i przyjemne. Niech Twoja pracownia pełna będzie wyselekcjonowanych produktów z naszego sklepu. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz dodatki niezbędne do codziennej pracy. W ofercie dostępne są również inne, niezbędne akcesoria krawieckie i nie tylko.

Jakie są zalety używania kredy krawieckiej?

Kreda krawiecka umożliwia precyzyjne oznaczenie miejsc cięcia, szwu i innych elementów, co przyczynia się do estetycznego i profesjonalnego wyglądu projektu oraz usprawnia proces szycia.

Jak wybrać odpowiedni kolor kredy krawieckiej?

Wybieraj kolor kredy krawieckiej w zależności od tła materiału - biały na ciemnych tkaninach, a inne kolory na jaśniejszych materiałach. Kolor może także służyć do oznaczania etapów projektu.

Zobacz również inne kategorie:

Filc techniczny

Kleje tapicerskie

Owata tapicerska