News

Szukasz akcesoriów ochronnych do prowadzenia prac tapicerskich? Wiele zadań, które realizujesz może wywoływać podrażnienia oraz uszkodzenia ciała. Dlatego, aby skutecznie im zapobiegać, pamiętaj o oryginalnych kaskach, maskach, butach i rękawicach. Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy bogaty wybór produktów zapewniających bezpieczeństwo w pracach tapicerskich.

label
remove_red_eye 11 odsłony

Urządzenie własnego lokum to często sprawa wymagająca dłuższego, dokładnego namysłu. Jak wyglądają najbardziej popularne konstrukcje meblowe w pierwszych miesiącach 2022 roku? Czy aktualne trendy mogą nas zaskoczyć?

label
remove_red_eye 27 odsłony

Wigofil jest materiałem wytrzymałym, a równocześnie delikatnym i miękkim w dotyku. Jego cena i właściwości sprawiły, że jest chętnie wybieranym obiciem do mebli tapicerowanych.

label
remove_red_eye 63 odsłony

Zwieńczeniem każdego dziecięcego pokoju są tkaniny, które można zaaranżować na wiele sposobów. Służą one jako zasłony okienne i narzuty na łóżka. Wykorzystuje się je do szycia baldachimów oraz tematycznej pościeli. Pomysłów jest wiele, lecz wszystko zaczyna się od wybrania dobrego gatunkowo materiału. Oprócz walorów estetycznych musi on spełniać normy pozwalające na bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych. Dokładnie takie parametry mają tkaniny z kolekcji Baby.

label
remove_red_eye 70 odsłony

Szukasz niezawodnych środków do czyszczenia tapicerek w meblach wypoczynkowych? Zależy Ci na tym, żeby skutecznie usuwać zabrudzenia z siedzisk, a zarazem chronić je przed przetarciami i innymi trwałymi uszkodzeniami? Zobacz polecane przez specjalistów środki do pielęgnacji mebli tapicerowanych oraz innych tkanin narażonych na zanieczyszczenia. Znajdziesz je w internetowym sklepie Jardex.

label
remove_red_eye 75 odsłony

Jesteś na etapie zakupu nowych krzeseł lub wymieniania starych stołków na nowe? Rozumiemy, z jakim wydatkiem to się wiąże – nie wystarczy przecież jeden, dwa, a nawet trzy meble. Przyjmuje się, że wokół stołu powinno stanąć ich więcej. Sugerowana liczba – w zależności od tego, ile jest osób w gospodarstwie domowym, jak duży jest stół i metraż wnętrza – to od 4 do nawet 12 sztuk.

label
remove_red_eye 99 odsłony

Szukasz sklepu, w którym kupisz nie tylko gotowe meble, ale też narzędzia potrzebne do ich wyprodukowania czy naprawienia? W Jardex czekają na Ciebie akcesoria do majsterkowania – potrzebne w każdym amatorskim warsztacie! Są wśród nich narzędzia ręczne, artykuły ścierne oraz elektronarzędzia poprawiające tempo prac oraz ich jakość. Zobacz, w co warto zainwestować.

label
remove_red_eye 117 odsłony

Meble do domu możesz nabyć w sklepie stacjonarnym lub online. Jednak wiele z tych miejsc działa na zasadzie pośrednictwa pomiędzy producentem a klientem. Co to oznacza dla nabywców? Że mogą nabyć produkty, ale w cenie zawyżonej o dodatkową marżę. Dystrybucja bezpośrednia daje większe możliwości manewrowania z ceną, dlatego zakup bezpośrednio u producenta zawsze będzie najtańszy. Jednak nie jest to jedyny argument przemawiający za zakupami w Jardex! Poznaj pozostałe.

label
remove_red_eye 103 odsłony

Tapicerowane krzesła to nadal popularny wybór wśród Polaków. Urządzasz dom? Remontujesz mieszkanie? A może nadszedł czas na metamorfozę i odświeżenie przestrzeni, którą użytkujesz? W poszukiwaniu wygodnych i pięknych siedzisk, sprawdź ofertę naszego sklepu. Jako producent mebli, Jardex stale podąża za aktualnymi rynkowymi trendami. Potwierdzeniem tego są nasze najnowsze kolekcje krzeseł tapicerowanych do kuchni, jadalni oraz salonu. Koniecznie je obejrzyj!

label
remove_red_eye 104 odsłony

Szukasz tkanin do realizacji swojego projektu krawieckiego lub tapicerskiego? Bez względu na to, czy produkujesz meble wypoczynkowe, odnawiasz stare fotele i pufy czy szycie to po prostu Twoja pasja – mamy coś dla Ciebie. Oto kolekcja Velvet, a w niej wyjątkowe tkaniny zachwycające miękkością, głębią kolorów oraz wysoką odpornością na zużywanie. Poznaj 4 argumenty przemawiające za ich zakupem!

label
remove_red_eye 89 odsłony