News

Umiesz obsługiwać maszynę krawiecką i marzysz o tym, żeby uszyć sobie ubranie? To świetny pomysł! Własnoręcznie stworzona odzież nie tylko ma oryginalny design, ale także jest w 100% dopasowana do Twojej sylwetki. Jednak zanim przystąpisz do szycia, oblicz, ile materiału potrzebujesz do stworzenia swojej kreacji. Pomoże Ci w tym nasz kalkulator zużycia tkaniny. Dowiedz się więcej!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 8 odsłony

Nie trzeba wiele, aby na krześle pojawiła się plama. Tłuszcz, kawa, wino – niezależnie od tego, co ją spowodowało, należy działać szybko i sprawnie. W przeciwnym razie materiał może szybko stracić swój czar i urok. Jakie środki okażą się tutaj najbardziej skuteczne i jak skutecznie wyczyścić krzesła tapicerowane? Sprawdź.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 18 odsłony

„Tkaniny” to pojęcie, które często mylone jest z „dzianinami”. Jest to o tyle istotne, że robi się to nawet w sklepach, w których są one sprzedawane. Tymczasem oznaczają one trochę coś innego. Czym tak naprawdę są tkaniny? Czym różnią się od dzianin i jakie ich rodzaje można wymienić? Odpowiadamy.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 38 odsłony

Rozważając najlepszy materiał na meble ogrodowe, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Dzięki temu znacznie lepiej przygotujesz swój ogród na wszystkie pory roku. Okazuje się, że wybór tkaniny odgrywa tutaj istotną rolę. To on decyduje o trwałości i wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Dodatkowo spełnia również kluczową rolę w utrzymaniu mebli w czystości. Czy wiesz, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze materiału na meble ogrodowe? Jaka tkanina będzie tutaj najlepsza? Sprawdź, jakie cechy powinny zwrócić Twoją uwagę.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 41 odsłony

Dla wielu ludzi poszukiwanie materiałów przyjaznych naturze staje się priorytetem. Mamy tutaj na uwadze zarówno dobro planety, jak i nasze zdrowie. Jednym z materiałów, który zdobywa coraz większą popularność, jest wiskoza. Co sprawia, że wiskoza jest tak ceniona? Dlaczego warto ją mieć w swojej garderobie i otoczeniu? Sprawdź najważniejsze cechy tego materiału, żeby wiedzieć, kiedy po niego sięgać.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 63 odsłony

Dzianina cieszy się ogromną popularnością nie od dziś, a od lat. Jest ona wszechstronnym materiałem, który znajdziesz w wielu dziedzinach życia – od mody po przemysł. W tym artykule przyjrzymy się dzianinie, dzięki czemu poznasz jej wszystkie możliwości.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 131 odsłony

Coraz więcej z nas wybiera naprawę mebli zamiast zakupu nowych. Zazwyczaj wolimy powierzyć nasze krzesła czy sofy profesjonaliście, który oferuje klientom usługi najwyższej jakości. Są i tacy, którzy decydują się na tapicerowanie mebli samemu. To hobbyści albo osoby, które nie chcą dźwigać nieporęcznych, ciężkich gabarytów i zawozić ich do zakładu. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z usług mobilnego tapicera.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 559 odsłony

Szukasz pomysłu na to, jak stworzyć elegancką jadalnię, w której każdy będzie się czuł niczym w luksusowym pałacu? Uwielbiasz salon z nutą przepychu, pełną kryształów i mebli na wysoki połysk? W takim pomieszczeniu nie może zabraknąć tapicerowanych krzeseł z kołatkami! Te meble to prawdziwy must have w każdej jadalni w stylu glamour. Dowiedz się więcej o tym modelu!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 97 odsłony

W wielu domach zwierzęta, a zwłaszcza psy i koty, są traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. To sprawia, że korzystają z mebli, np. kanap czy krzeseł, podobnie jak ludzie. Jednak czworonogi często mają ostre pazury, które łatwo się zaczepiają o tkaniny obiciowe. Przez to zwierzęta mogą w krótkim czasie zniszczyć tapicerkę. Aby tego uniknąć, wybierz odporny na pazury materiał, do którego nie czepia się sierść. Sprawdź, co się sprawdzi najlepiej.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 126 odsłony

Zastanawiasz się nad wyborem tkaniny na obicie ulubionej kanapy czy fotela? Chcesz odświeżyć krzesła i nadać im nowy look? Większość materiałów obiciowych jest wykonana z poliestru. Jednak na wielu stronach w Internecie można znaleźć długą listę argumentów przeciwko jego używaniu. Zastanawiasz się zatem, czy warto go wybrać? Jakie są wady i zalety poliestru? Wyjaśniamy!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1183 odsłony