Materac DACOTA 7-strefowy dwustronny
  • Materac DACOTA 7-strefowy dwustronny
  • Materac DACOTA 7-strefowy dwustronny

Materac DACOTA 7-strefowy dwustronny

329,00 zł
Brutto

Do produkcji naszego materaca używamy certyfikowanych i atestowanych surowców.

Rdzeń materaca stanowi 7 strefowa pianka poliuretanowa T30.

Konstrukcja materaca daje możliwość korzystania z dwóch przestrzeni, znacząco wydłuża to jego żywotność. Materac jest DWUSTRONNY.

1Wybierz Rozmiar, wybrano
Ilość

Pianka 7 strefowa poliuretanowa T25 - zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, gwarantując bezpieczny i wygodny sen. Materac strefowy cechują nacięcia wzdłużne i poprzeczne zmieniające elastyczność pianki w konstrukcyjnie zamierzonych strefach. Nacięcia dodatkowo polepszają cyrkulację powietrza oraz wentylację. Właściwa twardość oraz sprężystość sprawia, że produkt idealnie dopasowuje się do kształtu każdej sylwetki. Dzięki swoim właściwościom pianka poliuretanowa jest odporna na odkształcenia i nie zatrzymuje wilgoci.

Pokrowiec wykonany jest z dwóch warstw przepikowanych razem. Wierzchnia warstwa to bardzo miła w dotyku i odporna na uszkodzenia mechaniczne antyalergiczna tkanina pod którą kryje się włóknina puszysta klimatyzująca, znacznie polepszająca cyrkulację powietrza.

Materac zgodny z Certyfikatem bezpieczeństwa Oeko-tex standard 100 pianka pozytywnie oceniona pod względem higienicznym przez Gdański Uniwersytet Medyczny

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu towaru należy ściągnąć folię ochronną i umieść materac w przestronnym miejscu np. na stelażu łóżka. Materac zacznie się  rozprężać - pozostaw go, aż odzyska swoją pełną objętość (48-72 godziny). Materac można użytkować, gdy ten odzyska swój właściwy kształt. Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni.

JAR16465
chat Komentarze (0)