Zszywacze, takery

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry
Zszywacz tapicerski 4-14mm...
search

Zszywacz tapicerski 4-14mm taker Stalco

Cena 42,90 zł
Zobacz Produkt
Zszywacz tapicerski 6-10mm...
search

Zszywacz tapicerski 6-10mm plastikowy taker Stalco

Cena 34,90 zł
Zobacz Produkt
Zszywacz stolarski 4PRO9225...
search

Zszywacz stolarski 4PRO9225 92/25 mm

Cena 806,90 zł
Zobacz Produkt
Zszywacz SFW05/80 16 mm
search

Zszywacz SFW05/80 16 mm

Cena 395,90 zł
Zobacz Produkt
Zszywacz stolarski SNS41...
search

Zszywacz stolarski SNS41 seria 14/50mm

Cena 3 066,90 zł
Zobacz Produkt
Zszywacz SMS/92 40 mm
search

Zszywacz SMS/92 40 mm

Cena 2 350,90 zł
Zobacz Produkt

Taker tapicerski dla profesjonalistów

Tapicer wykonuje specjalistyczną pracę. Musi używać do niej takich narzędzi, jak na przykład zszywacze. Należą do nich takery. Takery tapicerskie to profesjonalne narzędzia służące do zszywania tkanin na meblach. Taker tapicerski daje wiele możliwości i pozwala pracować dobrze każdemu tapicerowi. Jakość jego działania przekłada się na zadowolenie klientów. Porządne i mocne szycie zapewnia zadowolenie klientów. Najwyższa jakość takich prac jest oczekiwana przez klientów. Dzięki zszywaczom tapicerskim praca przebiega o wiele lepiej. Każdy tapicer musi mieć co najmniej kilka takich narzędzi do codziennego wykorzystania.

Takery dla profesjonalnego tapicera

Zszywacz tapicerski może być plastikowy. Wykonuje się go z materiałów wysokiej jakości. Przedmiot powinien być lekki, a jego rączka powinna być metalowa. Prace tapicerskie wykonane takim narzędziem są łatwe. Do takera należy dobrać odpowiednie zszywki, np. te o wysokości 6-10 mm. Dzięki nim materiał będzie dobrze przyszyty do mebla, zapewni mu ładny wygląd i klasę wykonania. Solidne takery to coś, na co zawsze można liczyć. Niejedna osoba doceni jakość takich urządzeń i kupi je do domu - samodzielna wymiana materiału obiciowego na krzesłach, fotelach czy wersalce dzięki temu będzie w pełni realna. Warto mieć taki zszywacz w swoich zasobach i zawsze z niego korzystać. Dobry taker to urządzenie podstawowe dla każdego tapicera.

Takery tapicerskie jako niezbędne narzędzie

Takery są tym, co sprawdza się idealnie. Warto mieć je w swoich zasobach i korzystać z nich jak najczęściej. Każdy specjalista ma szansę zadbać o dobrą wymianę tapicerki lub nałożenie nowej dzięki takerom.

Rodzaje takerów

W sprzedaży można nabyć taker za kilkadziesiąt złotych lub za dwa tysiące. Są to takery amatorskie oraz w pełni profesjonalne. Tapicer sięga po narzędzia z górnej półki, droższe, ale znacznie lepsze. Każdy klient doceni to, co dla niego naprawdę dobre, a tapicer zechce stworzyć meble wyjątkowe, dobrej klasy, w najlepszy, stylu. Najnowocześniejszy taker jest z magnezu. Posiada mechanizm bardzo wytrzymały oraz dokładny. Nie trzeba go demontować, można regulować głębokość wbijania zszywek. Taki taker wymaga wydania prawie 2000 złotych, ale jego jakość przekłada się na jakość wykonanej pracy. Zdecydowanie warto wybrać drogie, ale wysokiej jakości urządzenie, które sprawdzi się przez wiele lat. Klienci cenią zawsze to, co dla nich najlepsze i cenne. Można korzystać z rozwiązań naprawdę wysokiej próby i posługiwać się nimi zawsze, gdy jest taka możliwość. Zdecydowanie warto kupić doskonały taker w najlepszej cenie.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie: