Witamy w sklepie internetowym jardex.com.pl firmy JARDEX USŁUGI HANDEL IMPORT EKSPORT JACEK RADECKI.

Firma JARDEX powstała z myślą o projektowaniu i produkowaniu eleganckich i solidnych mebli, krzeseł, stołów i materacy. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku i od tamtej pory nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie potrzeby użytkowników zarówno pod względem jakości, jak i designu. Oferujemy także bardzo duży asortyment tkanin obiciowych, wśród których każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

Dzięki zakupowi wielofunkcyjnego systemu do automatycznego rozkroju tkanin oferujemy usługę cięcia materiałów obiciowych oraz tkanin tekstylnych. Zakup maszyny umożliwił nam wprowadzenie nowoczesnych procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie, do których należą:

- znaczące przyspieszenie przygotowania szablonów do wykroju,

- możliwość skorzystania z automatycznego procesu zdalnej pomocy,

- dopasowanie programu do potrzeb produkcyjnych przedsiębiorstwa,

Oprócz powyższych rozwiązań, urządzenie posiada moduł, który jest odpowiedzialny za przeniesienie rzeczywistego kształtu papierowych elementów i szablonów do pamięci komputera za pomocą deski elektromagnetycznej. Innowacyjny moduł został zaprojektowany w taki sposób, aby ograniczyć jak największą ilość powstających błędów podczas procesu wprowadzania danych:

- tworzenie szablonów odbywa się na bazie siatki konstrukcyjnej bądź poprzez modelowanie istniejących szablonów, dzięki temu istnieje możliwość szybkiego skomponowania wszystkich niezbędnych elementów do produkcji,

- moduł odpowiedzialny za układy kroju umożliwia tworzenie interaktywnych układów kroju, istnieje także możliwość dzielenia dużych elementów celem poprawienia efektywności,

- funkcja łączenia układów pozwala na połączenie wszystkich układów danego modelu na jednej tkaninie, co znacznie oszczędza ilość zużywanego materiału,

- urządzenie wyposażone jest w algorytm inteligentnego układania, co znacznie zwiększa efektywność dla układów kroju przy podwójnej ilości warstw i nieparzystej liczbie elementów,

- urządzenie wraz z oprogramowaniem zapewnia optymalizację operacji wykonywanych na krojowni,

- możliwe jest także przypisanie szerokości poszczególnych rolek materiałów do wykonanych markerów z jednoczesnym zachowaniem informacji o pozostałym zapasie surowca, co eliminuje niepotrzebne straty tkaniny.

System kontroli jakości produktów

Wdrożyliśmy do swojego przedsiębiorstwa system kontroli jakości, polegający na kontroli produktu na każdym etapie produkcyjnym. System ten polega na dokładnym sprawdzeniu produktu pod względem jakościowym i zgodnym z zamówieniem Klienta. Gotowy produkt przed ostatecznym etapem pakowania otrzymuje pieczęć: Quality Control. W celu wprowadzenia systemu kontroli jakości produktów zostało przeprowadzone szkolenie dla wybranych pracowników. Celem tej metody jest zapewnienie ciągłej jakości poprawy produktów, pozyskiwanie Klientów na bazie ich zaufania do firmy, wzrost rentowności przedsiębiorstwa oraz satysfakcji zawodowej pracowników.

Współpraca z partnerami biznesowymi

Niezwykle nowoczesna i w pełni automatyczna linia produkcyjna ma bezpośredni wpływ na wydajność naszej produkcji, a przede wszystkim na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów. Wysoka jakość, krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny i dobre, negocjowalne warunki współpracy z nami sprawiają że współprace z nami podjęło kilkuset odbiorców z całej Polski, a także Klienci i kontrahenci z Unii Europejskiej.

Dla współpracujących z nami firm oraz osób prywatnych oferujemy pełen zakres materiałów tapicerskich jak chociażby kleje, pianki oraz inne niezbędne materiały do samodzielnego przygotowywania mebli.

 

 

Firmy meblarskie oraz handlowe z Polski oraz z zagranicy szukające solidnego partnera do współpracy w ramach oferowanych przez nas produktów zapraszamy do kontaktu celem omówienia indywidualnych warunków współpracy określających zakres produkcji, warunki cenowe oraz terminy realizacji.

Produkty na miarę potrzeb

Wszystkich poszukujących wysokiej jakości krzeseł, stołów, materacy oraz tkanin obiciowych serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego. Każdy znajdzie tutaj wysokiej jakości produkty, przystosowane do wymagań i gustów nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszym niewątpliwym atutem jest bardzo dogodne położenie geograficzne. Nasza firma znajduje się:

4 km od autostrady A1

4 km od drogi krajowej 81 (Skoczów-Katowice)

27 km od autostrady A4

35 km od granicy państwa z Czechami

Serdecznie zapraszamy do współpracy i już dziś prosimy o kontakt z nami: tel. +48 32 435 81 41 lub email biuro@jardex.com.pl