Opinie klientów o naszej firmie i produktach

 

Stół i krzesła do salonu oraz komplet do kuchni

"Zamówiliśmy do nowego domu stół do kuchni Arres z krzesłami oraz stół Teddy do salonu z krzesłami i ławę Kreon z półką. Wszystkie produkty są wykonane na najwyższym poziomie. Sposób wykonania szczegółów, łączenia poszczególnych elementów oraz lakierowania naprawdę pierwsza klasa. Krzesła bardzo wygodne i doskonale wyglądające w naszych pomieszczeniach. Wszytkim, którzy szukają naprawdę wysokiej jakości mebli do salonu czy kuchni możemy z żoną na 100% polecić produkty firmy Jardex. Do tego miła obsługa, stosunkowo niska cena i odbiór towaru praktycznie od ręki."

Kasia i Krystian Kosiborscy z Wrocławia 

 

 

5 lat owocnej współpracy 

"Od lat sprzedajemy meble na terenie województwa Świętokrzyskiego. Jeżdżąc po giełdach i targowiskach w całym województwie już w latach 90-tych sprzedawaliśmy meble, a szczególnie stoły i krzesła współpracując z różnymi producentami. Niestety na wielu producentach mebli mocno się zawiedliśmy, bo często produkty były naprawdę niskiej jakości, dostawy nieterminowe, a do tego rosnące stale ceny sprawiły, że praktycznize co roku zmienialiśmy dostawcę. Działo się tak do momentu kiedy nie rozpoczęliśmy współpracy z Jardexem. Teraz od 5 lat stale Jardex produkuje dla nas meble. Współpraca układa się idealnie, a produkty w dobrych cenach są zawsze bezbłednie wykonane i solidne. Polecamy wszystkim meble z Jardexu z Żor."

Meble Zdzisław Opański, Ożarów

 

 

Dobrej jakości towary

"Jestem stolarzem. Sam szukam klientów i przygotowuje dla nich meble na zamówienie. Robię meblościanki, kredensy i inne meble w tradycyjnym stylu. Od zawsze korzystam z oferty Jardexu w zakresie obić tapicerskich oraz materiałów tapicerskich. Nigdy nie było sytuacji, żebym zawiódł się na sprzedanych mi produktach, a miła obsługa i dogodne warunki płatności sprawiają, że współpraca z Jardexem to naprawdę czysta przyjemność. Pomimo tego, że do Jardexu mam 40 km to z racji łatwego połączenia z autostradą A4 przejazd po towar zajmuje mi kilka chwil, stąd polecam firmę wszystkim małym przedsiębiorcom niezależnie od lokalizacji w jakiej mają swoją firmę."

Krystian Ptak, Stolarz Zabrze