Kleje tapicerskie

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry
Klej tapicerski FIXGRIP40 w...
search

Klej tapicerski FIXGRIP40 w sprayu 600ml

Cena 28,00 zł
Zobacz Produkt
Klej BOTERM GTA 0,8kg
search

Klej BOTERM GTA 0,8kg

Cena 29,90 zł
Zobacz Produkt
Klej BOTERM GTA-BT do...
search

Klej BOTERM GTA-BT do natrysku/pistoletu 0,8kg

Cena 35,90 zł
Zobacz Produkt
Klej BOTERM GTA 4kg
search

Klej BOTERM GTA 4kg

Cena 105,00 zł
Zobacz Produkt
Klej tapicerski BONIFIX TAP...
search

Klej tapicerski BONIFIX TAP w sprayu 500ml

Cena 27,90 zł
Zobacz Produkt
Klej tapicerski FIXGRIP40 w...
search

Klej tapicerski FIXGRIP40 w sprayu 600ml op. 12 szt.

Cena 315,00 zł
Zobacz Produkt

Kleje tapicerskie

W przemyśle meblowym, jak i tapicerskim są pewne produkty, bez których praca nie byłaby efektywna. Do grona niezbędników zaliczają się kleje do pianki tapicerskiej i klasyczne kleje tapicerskie. Są one wykorzystywane do łączenia różnych rodzajów materiałów i tworzenia trwałych, stabilnych oraz estetycznych połączeń. W sklepie Jardex dostępne są tylko wyselekcjonowane kleje tapicerskie, dzięki czemu możesz wykonywać nowoczesne, wygodne i ergonomiczne meble, które będą służyć klientom przez długi czas.

Klej tapicerski dla wymagających rzemieślników

W naszym sklepie czekają na Ciebie różne rodzaje produktów – wybór właściwego może być trudny, dlatego polecamy dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie.

  • Klej tapicerski w sprayu jest łatwy w użyciu i pozwala na precyzyjne nakładanie kleju na powierzchnię materiału. Jest to szybki i wygodny sposób łączenia różnych elementów, jak również rozwiązanie na dokładne aplikowanie kleju w trudno dostępnych miejscach.
  • Klej tapicerski w płynie to uniwersalny klej, który możesz stosować do łączenia różnych rodzajów materiałów, takich jak tkaniny, skóra, drewno, metal czy tworzywa sztuczne. Klej ten jest również odporny na warunki atmosferyczne, co pozwala na używanie go w różnych warunkach zewnętrznych.

Posiadanie różnych rodzajów klejów tapicerskich pod ręką, pozwoli Ci na przeprowadzanie renowacji lub tworzenie mebli na wysokim poziomie. Dzięki naszym produktom osiągniesz trwałe, estetyczne i funkcjonalne połączenia różnych materiałów.

Wygoda użytkowania, czyli kleje tapicerskie w sprayu

Kleje tapicerskie w sprayu to wygodne i łatwe w użyciu produkty pozwalające na sprawne łączenie różnych elementów. Zastosowanie sprayu sprawia, że klej jest nakładany równomiernie i dokładnie, dzięki czemu uzyskasz trwały efekt. Dodatkowo kleje tapicerskie w sprayu nie wymagają dodatkowych narzędzi m.in.: pędzli czy wałków. Wystarczy nacisnąć sprayu, aby rozprowadzić klej na powierzchni.

Kleje tapicerskie w sprayu to produkt, często wybierany przez klientów sklepu Jardex. Daje on wiele możliwości twórczych, a co najważniejsze – umożliwia łączenie różnych materiałów w nietypowe wzory i formy, dzięki czemu otrzymasz oryginalne, unikalne meble, dekoracje czy dodatki tworzone w zaciszu swojego warsztatu.

Sklep internetowy Jardex to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór różnych klejów do zastosowań tapicerskich. W kategorii tej znajdują się kleje w różnych formach. Znajdź produkt idealny dla siebie i spraw, że Twoja praca stanie się o wiele łatwiejsza.

Jakie są zalety kleju tapicerskiego w sprayu?

Klej tapicerski w sprayu pozwala na precyzyjne, równomierne nakładanie kleju na materiał, jest łatwy i szybki w użyciu, a także doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach.

Do jakich materiałów mogę stosować klej tapicerski w płynie?

Klej tapicerski w płynie jest uniwersalny i może być stosowany do łączenia różnych materiałów, takich jak tkaniny, skóra, drewno, metal czy tworzywa sztuczne. Jest również odporny na warunki atmosferyczne.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Wigofil

Maty kokosowe

Owata tapicerska